4em

ACUNI-NIKUMA - STACJE MONITOROWANIA I UZDATNIANIA POWIETRZA

Stacje monitorowania i uzdatniania powietrza ACUNI-NIKUMA dają pewność, że powietrze w mieszkaniach, domach, gabinetach, pomieszczeniach biurowych, żłobkach, przedszkolach oraz domach seniora jest zdrowsze.

  1. Bazują na całkowicie naturalnych metodach oczyszczania bez szkodliwych jonów dodatnich, ozonu, czy szkodliwych czynników chemicznych,
  2. Ograniczają ryzyko pojawienia się alergii i łagodzą jej objawy,
  3. Zapewniają swobodę oddychania i spokojny sen
  4. Przynoszą ulgę osobom z problemami oddechowymi takimi jak astma oraz przewlekła obturacyjna choroba płuc (POCHP)
  5. Są bezpieczne dla dzieci i osób starszych
  6. Są bezpieczne dla zwierząt

ACUNI-NIKUMA A1100 oraz ACUNI-NIKUMA A1110 OFFICE

Dzięki sześciostopniowej filtracji powietrza, stacja monitorowania i uzdatniania powietrza ACUNI-NIKUMA usuwa takie zanieczyszczenia jak alergeny, wirusy, bakterie, formaldehydy, przykre zapachy pochodzenia produkcyjnego, pyły PM 1.0, PM 2.5, PM 10 w ponad 99%.

Stacja posiada najlepsze w swojej klasie inteligentny czujnik pyłu PM oraz zapachów, który w dokładny sposób monitoruje jakość powietrza w Twoim domu.

Stacja przekazuje informacje o stężeniu cząstek PM 2.5, która jest widoczna na wyświetlaczu. Dodatkowo wyposażona jest w 6-stopniowy system wskaźników LED, który poprzez zmianę kolorów automatycznie informuje o stopniu zanieczyszczenia powietrza w lotne związki organiczne.

Automatyczny tryb pracy pozwala na dostosowanie prędkości pracy wentylatora do poziomu zanieczyszczenia wykrytego w pomieszczeniu, automatycznie reagując na zanieczyszczenia i jednocześnie pobudzając stację monitorowania i uzdatniania powietrza ACUNI-NIKUMA do intensywniejszej pracy. Ponadto możliwe jest również zaprogramowanie czasu wyłączenia oczyszczacza, aby zapobiec niepotrzebnemu zużyciu energii.

Stacja monitorowania i uzdatniania powietrza ACUNI-NIKUMA należy do najnowocześniejszych urządzeń poprawiających jakość powietrza w pomieszczeniach do 100m2. Oprócz wyjątkowo sprawnej filtracji zanieczyszczonego powietrza posiada także funkcję jonizatora. To czyni oczyszczacz kompleksowym urządzeniem, które dba o zdrowie i komfort życia alergików, astmatyków, palaczy oraz osób uskarżających się na dolegliwości związane z coraz powszechniejszym zjawiskiem smogu.

ulotka_uzdatniania_powietrza-12

MATERIAŁY DO POBRANIA

Broszura Informacyjna: ACUNI-NIKUMA

Ulotka: ACUNI-NIKUMA A1100

Ulotka: ACUNI NIKUMA A1110 OFFICE

ACUNI-NIKUMA A1100 - Dane Produktu

ACUNI-NIKUMA A1100

ACUNI-NIKUMA A1110 OFFICE

NASZ PARTNER