4em

O NAS

Misją firmy 4EM sp. z o.o. jest świadczenie kompleksowych rozwiązań strukturalnych dla firm i przedsiębiorstw.

4EM jest multioperatorem świadczącym usługi z zakresu telekomunikacji i informatyki (“VOICE – ICT – DATA”), instalacji strukturalnych, bezpiecznego przechowywania danych firmy (aplikacja UseCrypt), systemów oświetlenia LED (model ESCO – Energy Saving Company), instalacji fotowoltaicznych (przetwarzanie światła słonecznego w energię elektryczną), uzdatniania powietrza oraz uzdatniania paliwa.  

  • Jesteśmy multioperatorem telekomunikacyjnym, współpracującym z największymi operatorami telekomunikacyjnymi w Polsce, co pozwala wybrać ofertę dopasowaną do potrzeb Naszych Klientów. Firma stworzona została z myślą o kompleksowym zarządzaniu usługami telekomunikacyjnymi i informatycznymi(VOICE – ICT – DATA CENTERE) w budynkach komercyjnych Office – Enterprises, fabrykach, oraz obiektach wielkopowierzchniowych centrów handlowych i logistycznych na terenie całego kraju. Realizuje to przez dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb Klientów, zapewnia optymalizację rozwiązań i redukcję kosztów związanych z usługami dostawy łącz telefonicznych, Internetowych i transmisji danych, we wszystkich dostępnych technologiach, a także w utrzymaniu w sprawności technicznej całej infrastruktury Teledacyjnej w obiektach na których pełni rolę operatora lokalnego na tzw. ostatniej mili.
  • Oferujemy również rozwiązania służące zabezpieczeniu danych firm. Aplikacja UseCrypt daje możliwość bezpiecznego przechowywania plików na serwerze. Wybrane przez użytkownika pliki są automatycznie szyfrowane na urządzeniu klienckim z wykorzystaniem prywatnego klucza szyfrującego użytkownika. Następnie bezpiecznym tunelem (UseCrypt Secure Tunnel) pliki zostają przesłane na serwer. Na serwerze pliki są przechowywane wyłącznie w wersji zaszyfrowanej. Odszyfrowanie plików następuje automatycznie po ich pobraniu z użyciem aplikacji klienckiej UseCrypt.
  • Jesteśmy wyspecjalizowana instytucją zajmującą się Generowaniem Oszczędności Energetycznych ESCO (ang. Energy Saving Company) działającą w zakresach i obszarach dystrybucji systemów oszczędzających energię, oraz świadczącym usługi w zakresie: audytów, inwentaryzacji, planowania i optymalizacji procesów inwestycyjnych związanych z poprawą efektywności energetycznej, dysponujemy dużą wiedzą, kompetencjami, a także szeregiem rozwiązań technicznych, prawnych i organizacyjnych umożliwiających przeprowadzenie procesu inwestycji, lub modernizacji  w sposób nie obciążający budżetu przedsiębiorstwa wykorzystując narzędzia finansowe Operatora Finansowego TPF (ang. Third Party Financing). Przedsiębiorcy, organizacje i instytucje publiczne mają wiele możliwości finansowania działań dotyczących zwiększenia efektywności energetycznej. Oprócz środków własnych mogą wykorzystać dotacje, pożyczki i kredyty pochodzące ze środków krajowych, unijnych, a w przypadku jednostek sektora publicznego oraz jednostek samorządu terytorialnego -współfinansować przedsięwzięcie na zasadzie partnerstwa publiczno-prywatnego lub z wykorzystaniem instrumentów finansowych takich jak:TPF (ang. Third Party Financing) czyli finansowanie przez stronę trzecią.
  • Aby wyjść na potrzeby naszych klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o instalacje fotowoltaiczne. Fotowoltaika (PV) zajmuje się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego. Słońce jest nieograniczonym źródłem energii – panele fotowoltaiczne działają przez cały rok, również zimą, kiedy dni są krótsze oraz w pochmurne dni – pobierając światło słoneczne, które przebija się przez chmury. Dlatego warto przyjrzeć się działaniu i zaletom instalacji fotowoltaicznych, również ze względów ekologicznych. Współpracujemy z wiodącymi dostawcami zaawansowanych systemów elektronicznych dla energetyki odnawialnej i nie tylko, takimi jak SolteQ Europe GmbH oraz Q Cells.
  • Finalnie, w naszej ofercie znajdują się również produkty zwiększające wydajność paliwa, szczególnie ważne dla operatorów taborów komunikacyjnych. We współpracy z Pro Lubrication Europe, zajmujemy się dystrybucją super-skoncentrowanego katalizatora/kondycjonera paliwa ProOne Fuel Maximizer, który uwalnia energię chemiczną paliwa i rozwiązuje problemy z paliwem. Dopuszcza do reakcji więcej tlenu i pomaga uzyskać lepszą wydajność, znacząco zmniejsza zużycie paliwa i znacznie obniża emisję. Nasze produkty niosą zalety dla miasta: obniżenie ilości sadzy i popiołów emitowany w spalinach jak i dla Państwa jako operatora taboru komunikacyjnego: oszczędności w eksploatacji i zużyciu paliwa. Niska proporcja dozowania 1:4000 powoduje, że stosowanie Pro One jest bardzo atrakcyjne ponieważ 1l preparatu wystarczy na 4000l paliwa.
Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.
Z wyrazami szacunku,
Zespół 4em

Dorota Kozioł – Prezes Zarządu

E-mail: dorota@4em.eu

Tel: +48 (0) 22 460 47 53

NASI PARTNERZY